Duchovia

Kde ich najdes :?

22. května 2008 v 19:05 | Lívia
JESKYNĚ :
Čarodějnice je považovaly za vchod do podsvětí a místa,kde jsou démoni a bohové. Proto se tu často konaly různé rituály!
STARÉ HRADY A ZŘÍCENINY :
Vyzařují sílu, která tu přetrvala z dávných věků. Často se na těchto místech také objevují různí duchové, jako třeba Bílá paní nebo duch Perty z Rožmberka!
HŘBITOVY :
Tak tady je to jasný, na hřbitovech se odehrálo už spoustu tajemných záhad, které ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Osudy pochovaných se tu hromadí do různých sil a duchy se to tu jen hemží.
VIKLANY :
Jde o kameny postavené na špičce, které stojí osaměle na volném prostranství. Nikdo neví, kde se tam objevily a většinou kolem nich senzibilové měří veliké množství energie!
KLÁŠTERY A POUTNÍ MÍSTA :
Podobně jako u hradů, i tady dýchá tajemství minulosti a objevují se zde duchové zemřelých mnichů !

MAs strach zo sveta duchov ?

22. května 2008 v 18:55 | Lívia

Máte strach ze světa duchů?


Je tato obava oprávněná Fenomén duchové se stal úzce svázaný s pudem strachu, který přetrvává, a kdyby jste se zeptali, většina lidí by připustila, že samozřejmě by byli vystrašeni, kdyby se setkali s nějakým přízrakem. Skoro všichni sezónní badatelé duchů znají to nadšení, že jako vystrašení zajíci utíkají, když vidí, nebo dokonce slyší něco neočekávaného. Proč? Zaslouží si skutečně duchové pověst bytostí škodící lidem? Jestli-že se procházíte neozbrojení v husté, tropické džungli, která, jak víte, je obydlena tygry a velkými hady, byli byste bezpochyby strnulí. Ohrožení vašeho života a blahobytu by bylo skutečné a váš strach oprávněný. Tygři a hadi mohou a také zabíjejí. Nyní si představte sami sebe v noci v domě, který má pověst o bytostech lovící lidi. Většina lidí by skutečně zažila stejný pocit strachu. Podle většiny instancí ohledně tohoto stavu, strach není oprávněný. Duchové, obklopujíc nás, jsou neškodní. Skutečnost o chování duchů, jako důkazy mnoha tisíců badatelů a případných studií, prováděné experty z oblasti paranormálních věd, popírají dosavadní teorie a jsou průlomové a vcelku obávané.

Nieco o duchoch

22. května 2008 v 18:54 | Lívia
Duchové se zjevují v rozličných podobách.Základním a nejrozšířenějším typem ducha je zjevení, přízrak neboli duch bez těla.Některá zjevení jakoby se skládala z bledé mlhovité páry, jiná se podobají zcela normálním lidským bytostem z masa a krve.V četně Evropských lidových vyprávěních vystupují duchové, kteří se tváří a chovají jako jedni z nás:jedí, pijí a vykonávají všechny tělesné potřeby obvyklé u živých lidí.Často se pravá podstata těchto přízraků prozradí pouze jejich tajemnou schopností rozplynout se jako pára , nebo zatuchlým čí hnilobným pachem, který po sobě někteří z nich zanechávají.

Většina starověkých duchů vzbuzovala spíše ůctu než strach.Dnešní vyprávění o přízracích-ať se jeví jako pravdivé, či se jedná o fikci-duchy většinou líčí jako děsivá a zvrhlá stvoření, která se zjevují pouze tehdy, když duch zemřelé osoby nemůže z nějakého důvodu dojít pokoje.Někteří znepokojení duchové, jsou odsouzeni strašit lidi jako trest za hříchy, jež za života spáchali.Jiní bloudí po zemi proto, že zemřeli nějakou nečekanou nebo násolnou smrtí.údělěm ducha takto vypuštěného do světa je obvykle bezcíleně bloudit a zjevovat se v domech či strašit na hřbitovech tak dloho, dokud nebude pomstěn nebo vysvobozen ......

Uff...

22. května 2008 v 18:53 | Lívia
Tak tady je jendo videjko, ale k němu vám povím příběh.....
Jeden muž, co žije v opuštěném domě ...každý večer slyší brečení a mumlání u okna na židli, ale pořád tam nic a nic nevidí, ale když se o to ovšem začalo zajímat i pár dalších lidišek...Tak se přišlo na to, co se v tom domě děje! Jednou ještě za války....bydlela v tomhle domě stará paní které muž odešel do války...ale nevrátil se...Ovšem s tímhle faktem se asi dotyčná dáma nemohla smířit a večer co večer seděla u okna a čekala na svého manžela...ale to ještě není vše...tuhle dámu se podařilo natočit na kameru...však mrkněte na video A ABY VÁM TO NETRVALO MOC DLOUHO TAK SE SOUSTŘEĎTE NA MÍSTO KOLEM STOLU A POŘÁDNĚ SI ZESLITE ZVUK AT SYLŠÍTE TO MUMLÁNÍ A ASI PO 25 SEKUNDÁCH JI UVIDÍME TU CO TAM ČEKÁ...je to možná neuvěřitelné je to jako optický klam ale je to vážně pravda!
No kuknite sa na to...Ale nerucim za nasledky...Nasla som to na jednom blogu...
 
 

Reklama