Smutna pani 2.diel

29. května 2008 v 20:14 | Lívia |  Pribehy
Procházela se parkem. Líbilo se jí tam. Bylo tam moc krásně. Většinou tam bývávala sama. Do týhle části parku moc lidí nechodilo. Bylo to poblíž útesu. Sedla si pod strom a odpočívala. Z batohu vyndala knihu, nebo spíš blog. Byl vázaný v černé kožence a přes sebe měl převázanou černou smuteční mašli. Do pravé ruky si vzala černé havraní brk a černou tuší začla něco psát do deníku.
"Tak dnešní den to zas bylo úděsný. Myslela jsem že to nepřežiju. Utekla sem ze třidy v půlce vyučování. Proč mě furt urážej? To mě nemůžou nechat být? Já se do nich taky nepletu. Žiju si ve svým světě a je mi fajn. Nechte mě prosím všichni napokoji. Já si chci jen sama žít. Šťastně a podle sebe." Začínala u toho plakat. Slzy ji tekly z očí a rozmazávaly je. Měla ted vidět černé stopy na tvářích od toho. je to jakoby plakala černé slzy. Otřela si je a jak zvedla rku, zabolela ji. Měla na ní bílý obvaz, zpod kterého prosakovala krev. Psala dále:
"Zavřela sem se na záchodě, a snažila se uklidnit. Nešlo mi to. Nic sem si neudělala už takovou dobu, ale jinou možnost neviděla." Zaklonila hlavu a zavřela oči. Promítlo se jí to znovu. Vyndala žiletku. Sundala si z ruky náramky, které kryly už skoro zahojené jizvy. Opět jej otevřela. Když už konečně pocítila, že se v ní začíná rozlévat pocit uklidnění, přestala se řezat. Trvalo to celkem dlouhou dobu. Za čas, kdy se tím uklidňovala si vytvořila takovou menší závislost. Po zápěstí ji stékala krev a padala na černou dlouhou sukni. Honem vyndala z batohu obvaz aby zmírnila krvácení. Pomohlo to. Po pár minutách to přestalo. Sbalila si věci a šla sem, do parku.
Něco ji donutilo otevřít oči. Někdo po ní hodil malinkatý kamínek sebraný z cestičky. Rozhlédla se kolem se, když najednou spatřila...
Protože mám vymyšlený dvě verze, jak by to mohlo dopadnout, tak tomu dám i dva druhé díly. jeden dopadne šťastně, no a druký asi pro ni asi taky štastně, ale spíš je smutný....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Paci sa ti tento blog ?

Ano
Nie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama