Květen 2008

Sweet Emo boy

23. května 2008 v 21:25 | Lívia

Burka

23. května 2008 v 21:25 | Lívia |  Pribehy
Obloha se zatáhla do černa a začaly kapat studené kapky podzimního deště. Listí spadávalo ze stromů. Vítr si s ním pohrával a vytvářel víry. Byl smutný den...
Mladá dívka utíkala v dešti po louce u blízkého lesíka. V lese se nacházel hřbitov. Otevřela bránu a vkročila dovnitř. Něco jí lákalo jít až úplně dozadu, kde byla nějvětší tma.
Nakonci dlouhé řady hrobů byl vykopán jeden čerstvý. Byl ještě prázdný.
Mladá slečna byla zklamaná světem, svým životem i svými nejbližšími. Byla po dlouhém běhu vyčerpaná. Chtěla se vrtátit domů, ale neměla už sílu. Cesta byla dlouhá a nebylo jí dobře. Motala se jí hlava, cítila že jí začíná ovládat nezvladatelný třas, který se střídal s teplotou. Ulehla do trávy pod prastarou lípu. Bála se. Hromy se ozývaly a nebe protínalo několik blesků. Přitáhla si nohy pod bradu a pevně je objala. Proč tu s ní nemůže být její láska Petr? Tolik ho milovala. Bohužel před několika měsíci zemřel při nehodě. dívka mu chtěla být co nejblíže. Zavřela oči a vzpomínala. Vybavila se jí jeho krásná mužná tvář, veselý úsměv, který ji okouzloval každé ráno po probuzení.
Chtěla být s ním. Na nic jiného teď nemyslela. Už nechtěla žít, ale neměla sílu odejít...
Bouřka stále nabývala na síle. Silný blesk zasáhl strom, pod kterým seděla tato dívka. Ulomila se silná větev a zakryla její mladé tělo, ze kterého začala pomalu utíkat její duše....

Pre tinedzerov je smrt sexi

23. května 2008 v 21:22 | Lívia |  Sebeublizovanie

SLOVENSKO-Mali zivot pred sebou a dobrovolne si ho vzali ! Naposledy sokoval pripad ziacky bratislavskeho evanjelickeho lycea Kristiny S.(17) ,ktora vyskocila z balkona studentskeho domova. V pribehu mesiaca je to uz stvrty pripad samovrazdy nepolnoletej osoby.Alarmujuce je , ze mladistvi coraz viac navstevuju internetove stranky,ktore nabadaju smrt.


Kde ich najdes :?

22. května 2008 v 19:05 | Lívia |  Duchovia
JESKYNĚ :
Čarodějnice je považovaly za vchod do podsvětí a místa,kde jsou démoni a bohové. Proto se tu často konaly různé rituály!
STARÉ HRADY A ZŘÍCENINY :
Vyzařují sílu, která tu přetrvala z dávných věků. Často se na těchto místech také objevují různí duchové, jako třeba Bílá paní nebo duch Perty z Rožmberka!
HŘBITOVY :
Tak tady je to jasný, na hřbitovech se odehrálo už spoustu tajemných záhad, které ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Osudy pochovaných se tu hromadí do různých sil a duchy se to tu jen hemží.
VIKLANY :
Jde o kameny postavené na špičce, které stojí osaměle na volném prostranství. Nikdo neví, kde se tam objevily a většinou kolem nich senzibilové měří veliké množství energie!
KLÁŠTERY A POUTNÍ MÍSTA :
Podobně jako u hradů, i tady dýchá tajemství minulosti a objevují se zde duchové zemřelých mnichů !


Co vsetko sa moze stat ??

22. května 2008 v 19:02 | Lívia |  Others videos

Morske panny

22. května 2008 v 18:57 | Lívia |  Others Things
V různých starých knihách nalézáme zmínky o mořských pannách. Pročítáme-li některé jejích kapitoly, přesvědčíme se, že to nebyli vždycky jen dravci, bazilišci, jednorožci, mořští hadi, kteří bylí příčinami těch nejpodivuhodnějších dobrodružství, nýbrž že to byli často i jíní netvoři, třeba jako slon ohromní mořští raci, pro něž přeštípnutí námořníka bylo maličkostí, podivné ryby s kravskými nebo prasečími hlavami a pak, mořští démoni, lidé. Z těchto mořských lidskýchdémonů jsou nejproslulejší "mořské panny", o nichž staří námořníci velmi rádi vypravovali různé historky.

Klinicka smrt

22. května 2008 v 18:56 | Lívia |  Others Things
Klinická smrt
Klinická smrt nastává vyhasnutím mozkové aktivity, to znamená, že v tomto stavu nezaznamenává elektroencefalograf žádné elektrické impulsy. Činnost oběhového a dýchacího systému je rovněž nulová. Člověk je lékařskou vědou prohlášen za mrtvého, ale on přesto ještě žije a může se dokonce navrátit zpět do svého těla.
Jestliže jsme vzali na vědomí existenci lidského ducha jako živoucí podstaty, jež se ve hmotnosti projevuje skrze pozemské tělo, není nesnadné tyto skutečnosti vysvětlit.

Lidská duše je prostřednictvím astrálního těla spojena s pozemským tělem vzájemnou přitažlivou silou vyzařování. .Je-li toto vyzařování ze strany pozemského těla oslabeno, dochází k jejímu částečnému nebo úplnému uvolnění, to znamená, že se od pozemského těla odpoutává osamoceně nebo společně s astrálním tělem, s nímž v obou případech zůstává ve spojení prostřednictvím energetického provazce, imponujícího jako stříbřitá pupeční šňůra. Tento provazec je jemnohmotným ekvivalentem skutečné pupeční šňůry a byl opakovaně pozorován jasnozřivými lidmi.

MAs strach zo sveta duchov ?

22. května 2008 v 18:55 | Lívia |  Duchovia

Máte strach ze světa duchů?


Je tato obava oprávněná Fenomén duchové se stal úzce svázaný s pudem strachu, který přetrvává, a kdyby jste se zeptali, většina lidí by připustila, že samozřejmě by byli vystrašeni, kdyby se setkali s nějakým přízrakem. Skoro všichni sezónní badatelé duchů znají to nadšení, že jako vystrašení zajíci utíkají, když vidí, nebo dokonce slyší něco neočekávaného. Proč? Zaslouží si skutečně duchové pověst bytostí škodící lidem? Jestli-že se procházíte neozbrojení v husté, tropické džungli, která, jak víte, je obydlena tygry a velkými hady, byli byste bezpochyby strnulí. Ohrožení vašeho života a blahobytu by bylo skutečné a váš strach oprávněný. Tygři a hadi mohou a také zabíjejí. Nyní si představte sami sebe v noci v domě, který má pověst o bytostech lovící lidi. Většina lidí by skutečně zažila stejný pocit strachu. Podle většiny instancí ohledně tohoto stavu, strach není oprávněný. Duchové, obklopujíc nás, jsou neškodní. Skutečnost o chování duchů, jako důkazy mnoha tisíců badatelů a případných studií, prováděné experty z oblasti paranormálních věd, popírají dosavadní teorie a jsou průlomové a vcelku obávané.

Nieco o duchoch

22. května 2008 v 18:54 | Lívia |  Duchovia
Duchové se zjevují v rozličných podobách.Základním a nejrozšířenějším typem ducha je zjevení, přízrak neboli duch bez těla.Některá zjevení jakoby se skládala z bledé mlhovité páry, jiná se podobají zcela normálním lidským bytostem z masa a krve.V četně Evropských lidových vyprávěních vystupují duchové, kteří se tváří a chovají jako jedni z nás:jedí, pijí a vykonávají všechny tělesné potřeby obvyklé u živých lidí.Často se pravá podstata těchto přízraků prozradí pouze jejich tajemnou schopností rozplynout se jako pára , nebo zatuchlým čí hnilobným pachem, který po sobě někteří z nich zanechávají.

Většina starověkých duchů vzbuzovala spíše ůctu než strach.Dnešní vyprávění o přízracích-ať se jeví jako pravdivé, či se jedná o fikci-duchy většinou líčí jako děsivá a zvrhlá stvoření, která se zjevují pouze tehdy, když duch zemřelé osoby nemůže z nějakého důvodu dojít pokoje.Někteří znepokojení duchové, jsou odsouzeni strašit lidi jako trest za hříchy, jež za života spáchali.Jiní bloudí po zemi proto, že zemřeli nějakou nečekanou nebo násolnou smrtí.údělěm ducha takto vypuštěného do světa je obvykle bezcíleně bloudit a zjevovat se v domech či strašit na hřbitovech tak dloho, dokud nebude pomstěn nebo vysvobozen ......

Uff...

22. května 2008 v 18:53 | Lívia |  Duchovia
Tak tady je jendo videjko, ale k němu vám povím příběh.....
Jeden muž, co žije v opuštěném domě ...každý večer slyší brečení a mumlání u okna na židli, ale pořád tam nic a nic nevidí, ale když se o to ovšem začalo zajímat i pár dalších lidišek...Tak se přišlo na to, co se v tom domě děje! Jednou ještě za války....bydlela v tomhle domě stará paní které muž odešel do války...ale nevrátil se...Ovšem s tímhle faktem se asi dotyčná dáma nemohla smířit a večer co večer seděla u okna a čekala na svého manžela...ale to ještě není vše...tuhle dámu se podařilo natočit na kameru...však mrkněte na video A ABY VÁM TO NETRVALO MOC DLOUHO TAK SE SOUSTŘEĎTE NA MÍSTO KOLEM STOLU A POŘÁDNĚ SI ZESLITE ZVUK AT SYLŠÍTE TO MUMLÁNÍ A ASI PO 25 SEKUNDÁCH JI UVIDÍME TU CO TAM ČEKÁ...je to možná neuvěřitelné je to jako optický klam ale je to vážně pravda!
No kuknite sa na to...Ale nerucim za nasledky...Nasla som to na jednom blogu...

Gothic

22. května 2008 v 18:52 | Lívia |  Gothic

Dom z hororu 3:15 zomries!

Medvedik-Duch

22. května 2008 v 18:35 | Lívia

Blair Witch

22. května 2008 v 18:20 | Lívia |  Others Things
Joshua Leonard's car. Discovered by police on Black Rock Road,
October 25, 1994.

3:15 Zomries

22. května 2008 v 17:27 | Lívia |  Others Things
13. listopadu 1974 ve čtvrt na čtyři ráno zavraždil Ronnie DeFeo své rodiče a sourozence v jejich rodinném domě v Amityville na Long Islandu. Hájil se tím, že mu to poručily hlasy. Na tomto údajně skutečném příběhu je postavena zápletka klasického hororu, kdy se do domu DeFeových nastěhuje nic netušící rodina, kterou začne pronásledovat neviditelné Zlo. Budete se bát a přestanete věřit realitkám. Joshua Leonard's car. Discovered by police on Black Rock Road,
October 25, 1994.

3:15 Zomries !! Pravda alebo dalsi vymysel ?

22. května 2008 v 17:11 | Lívia |  Others Things

Je to pravda ? Takze ja sa zamyslam nad tym , ci sa tento pribeh naozaj stal ako sa hovori a tak isto sa zamyslam aj nad zahadou Blair Witch ci je pravdiva !!! Skusim sa pozriet na nete !! Mozno najdem ci si to len niekto vymyslel alebo ci to pravda naozaj je !!!

Mladá rodinka se nově stěhuje do starého domu, který je až podezřele pěkný na to, jak je levný. V čem je tedy háček? Před rokem se zde odehrála neobvyklá událost. Mladý Ronald DeFeo tehdy vyvraždil celou svou rodinu - rodiče a čtuři sourozence. Potom tvrdil, že ho k tomu donutily hlasy v domě.
Následující text je záznam skutečného talefonátu , který obdržela policie 13.listopadu 1974 a na jehož základě ojevila zavražděné členy ridiny DeFrových

Zahada Blair Witch !! Vylustenie ?? Skutocnost alebo nie ?

22. května 2008 v 17:06 | Lívia |  Others Things
DĚJ FILMU
Film se odehrává v roce 1994, kdy se mladí studenti Heather Donahua, Joshua Lenart a Michael Williams rozhodli spolu vytvořit projekt o legendě - o čarodejnici z Blair. Rozhodli se jej uskutečnit formou legendárního filmu, vyzbrojeni dvěma kamerami a zásoby jídla na dva dny, vyšli tito studenti vstříc nehostinnému Černému lesu. Natáčet budou téměř nonstop.

Předtím ale navštíví místní obyvatele s otázkou: " Co víte o záhadě Blair Witch? " Zdá se ale, že místní toho vědí dost, ale nechtějí nic říct. Kromě Mary Brown. Tato labilní žena tvrdí, že o Marylandské čarodejnici ví a že jí viděla u Tappy Creek, kde se jí zjevila jako poločlověk - polozvíře - velká černá chlupatá obluda.

První noc proběhne v poklidu, další den naleznou studenti v lese 7 hromádek z kamení ( 7 hromádek a 7 mrtvých dětí = 7 symbolických hrobů). Od té doby nemají chvilku klidu.

Následující noc slyší kolem sebe kroky - jakoby jich bylo tisíce. Odváží se vylézt ven a uvidí na všech stromech uvázané něco jako štětky ze sláma. Divné zvuky přestaly a v domnění, že jsou to místní, se vrátili zpátky do stanu.

Další den je čas návratu zpět. Ráno nacházejí před stanem 3 hromádky kamení - předurčují jejich osud. Studenti zjišťují, že se ztratili. Mapa se ukázala jako špatný průvodce touto noční můrou. Nervozita se stupňuje. Najdou cestu zpět k autu? Nastal čas utáboření a naši studenti našli nejvhodnější místo. NĚKDE v Černém lese. Ve tři hodiny ráno je probudili již známé zvuky z předešlé noci, ale mnohem silnější. Za chvíli se začíná ze tmy ozývat dětský nářek. Heather to nevydrží a vyběhne ze stanu ... následně i oba zbývající studenti. Zoufalé sténání přicházelo z každé strany. Zbytek noci přečkají daleko od stanu.

Další den ráno se vypraví zpět ke stanu. Stan je rozházený. Venku jsou Joshuovy věci ..... potřísněné modrým slizem. Joshua začíná tušit svůj chmurný osud. Dochází voda a zásoby jídla. Narůstající obavy se zdají být oprávněné. Záhadně se ztrácí mapa. Posléze se ukáže, že Mike jí úmyslně zničil. Jediná naděje je jít dál. Po cestě naráží na strom ověšený panenkami Woodoo. K večeru zjišťují, že chodí v začarovaném kruhu. Dostávají panickou hrůzu. Stmívá se. Nezbývá než se utábořit. Únavou všichni hned usnou. Noc je podivuhodně klidná, probudí se až ráno.
Zděšeně zjišťují, že jeden z nich chybí - JOSHUA !!! Před stanem leží otýpka dřeva. Heather je potají rozbalí - uvnitř je krvavý cár Joshuovy košile, zpanikaří, ale Mikeovi nic neřekne. Oba se jej snaží najít - bohužel bezúspěšně. Na tomto místě zůstat nemohou. Vydávají se opět na cestu s nadějí, že se Joshua objeví. Další beznadějný den. Rozbíjí tábor. Dnes už jen sami dva. Nemohou spát. Co se bude dít dál? Hluboké ticho protne Joshuův výkřik. Vybíhají po stanu. Běží po hlase. V tom se před nimi objeví opuštěný polozbořený dům. Joshuovo sténání vychází z domu. Vcházejí dovnitř. Stále natáčí na kamery. Vybíhají po schodech do horních pater. Na zdech jsou krvavé otisky rukou malých dětí. V tom se Joshuovi výkřiky začnou ozývat ze sklepa, jako by si s nimi něco hrálo. Mike a Heather rychle spěchají na pomoc Joshuovi. Mike vběhne bezhlavě do sklepa. Heather se opozdí. Mike dostane ránu kamenem. Mikeovo tělo padá bezrádně na zem. V tom Joshuův výkřik ustane. Heather se nezastaví a vbíhá do sklepa. Uvidí Mikea stojícího čelem do rohu. jakoby naznačoval její osud. Další rána kamenem. Heather padá na zem, ale kamera natáčí dál ....

PRAVDIVÝ PŘÍBĚH ???.... Poté byly v základech domu nalezeny zakopané batohy s nahrávkami. Nikdy nebyli nalezeny těla a případ byl uzavřen jako nevyřešený... Rodiče potom nahrávky prodali společnosti Haxan Films. Ti poté jen z těchto nahrávek vyrobili snímek s názvem Blair Witch Projekt.

Brutalne plysove hracky-Zakazane Zvieratka !

22. května 2008 v 15:12 | Lívia
Klik na cely clanok

Hviezdy, Nebo, Smutok

22. května 2008 v 14:26 | Lívia |  Basnicky
Hviezdy na nebi žiarili
a obaja sme si želali,
ať láska naše srdcia spojí
a niekto o nás konečne stojí.

Hviezda z neba zrazu spadla
a nás do seba spriadla.
Naše city hraníc nepoznali
lásku sme si vyznali.

Netrvalo dlho
a tvoje srdce moje opustilo.
Pýtala som sa neba,
prečo mi teda dalo teba,
ked tvoje srdce rýchlo vychladlo
a moje už nemal zohriať kto.

Odpoved som dostala.
že chyba nastala,
že sme sa dokopy dávať nemali,
že sme sa do labirintu dostali,
že jeho srdce nepatrilo mne,
že to bola zúfala tužba vo mne...
že jeho srdce inú miluje,
no ona jeho city neopätuje.

Pýtala som sa neba znova,
či je možné začať odznova,
či je možné znova sviecu zapáliť,
či je možné sa znova zalúbiť.

Nebo neodpovedalo.
odpoved mi už nikdy nedalo.
Moje srdce pomaly chládne
a stáva sa nevládne.
Smútok ma už opúšťa
no z hlavy ťa nevypúšťa.
Navždy v kútiku srdca ostaneš,
aj ked na mňa možno zabudneš,
a lásku tvoju mi to už nevráti
presvedčenie mi to neobráti,
že to čo som s tebou prežila,
ľuťovať nebudem,
to ti navždy slubujem....
By Wanesska

Historia sa bude opakovat

22. května 2008 v 14:26 | Lívia |  Basnicky
Opäť to tu bolo,
to čo odmietam
a radšej odlietam.
Vyhnuťsa chcem
pravdu si uvedomujem...
v ňu verím,
pästi zaťaté držím.
a prázdnym slovám sa bránim.
A stále dúfam,
že ma znova nepohltí

Aj ked viem,
že otrokom ostávam,
do kolien sa dostávam,
a k zemi padám.
Pred nou poklaknem
pred nou hlavu skloním,
pred nou slzu vyroním.
Rebelom je zbytočné byť,
moj je tenký ako niť.
srdce počuješ biť
a núti ťa si priznať,
že večná ostane
a neporazená vládne...

zhypnotizovane prikyvuješ,
a tomu čo z jej trona počuješ.
Nič nevnímaš,
len klamy, ktoré prijímaš...
Svoje presvedčenie zradíš
a uveríš,
že krásne to je.

V zápeti!
Jedno slovo preletí.
Z tranzu sa prebudíš,
na nohy sa postavíš,
očami do tváre vzhliadneš
osobe ktorá ťa ovládla
a práve teraz dovládla!

Zhlboka sa nadýchneš,
statočne vydýchneš,
slzu nevyroníš,
slovo nevyslovíš.
Otočíš sa chrbtom
a po stopách svojho presvedčenia,
sa vrátiš...
aj ked vieš,
že svoje miesto pred tronom,
opäť zaujmeš....

PISEM TIETO RIADKY,
A SLOVO ZA SLOVOM GUMUJEM,
PRETOžE TOTO VENUJEM,
CITU KTOREMU NIč NEDARUJEM!!
LASKE!!
By WaNESSKA