Květen 2008

Paramore-Fotky

1. května 2008 v 17:44 | Lívia

My Chemical Romance-Foto

1. května 2008 v 17:43 | Lívia
My-Chemical-Romance-rp11.jpg


Emo Love´=So Cute

1. května 2008 v 17:43 | Lívia |  Girls And Boys

Some Emo Pictures

1. května 2008 v 17:43 | Lívia


Pravi A nepravi Emo

1. května 2008 v 17:41 | Lívia
Ti co se za Emo jenom vydávají - nedají se nazvat doslova Emo, a tak jim alespoň v tomto článku budeme nazývat "nepraví emo". Naproti nim stojí lidé, kteří cítí, že jsou jiní než ostatní. Jiní než jejich kamarádi, kolegové nebo kdokoliv. Oni to cítí v sobě a nemá potřebu to vydávat na vědomí ostatních. Jeden z hlavních rozdílů mezi EMO a GOTH je v cítění smyslu života. Emo miluje život. Miluje zvířata, rostliny, jaro, léto, prostě všechno co k životu patří. Kdežto Gothic má svůj cíl. když si myslí, že už svého cíle dosáhl, tak zemře. Nemusí doslova fyzicky, ale třeba jenom psychicky.
Jak se rozezná "nepravý" Emo od "pravého?"
Na první pohled to většínou není možné. Praví Emo vždycky pozná Nepravého. Už jeho intuice mu to naznačuje. Praví Emo je většinou tichý, uzavřený, ale to neznamená,že jsou pořád tichý a vždy pláčou... Umí se i skvěle bavit! Ale většinou se straní kolektivu. Nepotřebuje dávat na jevo jeho styl,protože důležité pro Pravého je,že on to cítí,že je ten pravý... Narozdíl od Nepravého, který zkouší být vždycky středem pozornosti a říká o sobě že je ,,emo,, jen proto aby byl in!!! Ale já si myslím,že na první pohled to poznají jenom Emo lidi,protože oni cítí podobně... Vlastně skoro stejně,hned poznají kdy je něco hrané a kdy ne...
Neohlížejte se na okolí,jde o to zda-li to cítíte a ste o tom přesvědčeni vy !! Ne jak to cítí oni!!

Emotional

1. května 2008 v 17:40 | Lívia

MAke Up & Hair

1. května 2008 v 17:40 | Lívia |  Others videos

Emo Iamge

1. května 2008 v 17:40 | Lívia
Oblékání:
V oblékání se tento styl rozdvojuje na dva různé styly:
1) První vychází z "indie emo". Je to styl podobný scéně z 90. let. Tento styl v sobě má oblečení, které je vzhledově obnošené a bývá v khaki barvách. Trička nebývají moc rozevlátá, spíš v menších velikostech a jsou s nějakým potiskem.
2) Druhý styl je známější. Co se týče barev, tak letí hlavně ty tmavší - černá, šedá, khaki, červená, ale naopak i třeba růžová.
Líčení: Tmavší make-up, hlavně černé oční linky (ale můžou být i červené),
Vlasy: Nosí se narovnané vlasy, většinou černé barvy nebo jinak tmavé anebo naopak blonďaté. Střih je většinou krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Vlasy jsou sčesané na patku a visí do obličeje, čímž překrývají jedno oko. Jinak vlasy můžeš ozdobit co nejbarevnějšími čelenkami, sponkami nebo stuhami.
Doplňky:
Jako doplňky slouží hlavně korálky na rukou, návleky, potítka, šály nebo šátky. Jsou hlavně v živých veselých barvách. Kolem krku si můžeš taky omotat perly. Pásky se většinou nosí s "pyramidkami", ale můžou na nich být i třeba naše oblíbené lebky, prostě co se ti líbí... Jako další doplněk jsou brány v potaz brýle s tlustými obroučkami. Často je nosí i ti, co brýle nepotřebují. Svoje osobní věcičky si můžeš naskládat do plátěné tašky přes rameno, které jsou ozdobeny např. špendlíky nebo odznaky různých kapel.
Botky: Hlavně plátěné tenisky - conversky. Ale nic nezkazíš třeba skate botami. I tady se fantazii meze nekladou, takže čím veselejší barvy, tím líp. Taky je hodně populární namalovat si na takovou tu bílou špičku conversek třeba kostky, stejně si můžeš takhle "naproužkovat" i tkaničky... Vypadá to fakt good... ;)
Vzory: Nosí se hlavně proužky (hlavně černá + růžová nebo černá + bílá, prostě černá + něco...) a puntíky, ale taky hvězdičky nebo třeba kostky. Taky nesmíme opomenout lebky. Můžeš je nosit na tričku, na botách, páscích, doplňcích, no prostě všude...
Piercing: Mnoho emo kids má piercing. Občas se objeví ňáký ten piercing v bradě nebo v obočí, ale převažuje piercing ve spodním rtu na pravé nebo levé straně. Holky také mají hodně piercingů v uších.
EMO Girls:
Emo girls nosí uplá trička hlavně tmavých barev, se vzory (viz výše) a potisky. Často je doplní šálou a jinými barevnými doplňky. Džíny se nosí uplé.
EMOBoys:
Kluci se oblékají do těsných triček, opět převážně tmavých barev. Džíny jsou taky uplé, ovšem na zadku trochu volnější. A jako holky si malují černé linky a vlasy jim visí do obličeje.
Ve zkratce - Hlavní znaky EMO módy: černé oční linky, patka, vlasy překrývající jedno oko, brýle s tlustými obroučkami, veselé doplňky, conversky, proužky + originalita, vlastní fantazie (upravit si sám/a oblečení a doplňky)

Milujem ta snad ?

1. května 2008 v 17:40 | Lívia |  Basnicky

Miluji tě snad?

Jsem tvůj vrah,
jsem tvoje zkáza.
Miloval bych tě snad?
NE-to bych nedokázal.
Nezlob se na mě, snad to tolik nebolí,
píšu ti jen tohle,
strach mi víc nedovolí.
Nezlob se na mě,
je toho na mě hodně.
Tak věř mi a neplakej,
mích slov se nelekej.
Už musím dál,
na jdenom místě
příliš dlouho sem stál.
Jsem tvůj vrah,
jsem tvoje zkáza.
Miluji tě snad?
ANO-je to pravda.
Tvé kráse jsem podlehl,
té se těžko odolává.

Smrt

1. května 2008 v 17:40 | Lívia |  Basnicky

Smrt

Smrt zahalená v černém,
prochází se po domě temném.
Už jsi jde pro onu dívku,
ležící na zemi chladné.
Nebylo to pro ni snadné,
teď už ji nepomůže nic,
krve je všude stále víc.
Smrt zahalená v černém,
prochází se po pokoji temném.
Chtěla se jen osvobodit,
přestat se v problémech brodit.
Chtěla jenom zemřít,
chtěla to-má to mít.

Emo

1. května 2008 v 17:40 | Lívia |  Basnicky

Emo

Tmavé vlasy skrývající smutek,
jen jeden, jeden letmý dotek.
Dva šperky ve rtu ukazující jeho hrdost,
vidět hodně je jeho slabost.
Slzy z očí kanou,
ohně v srdci planou.
Ze sebe vydá sotva hlásku,
u sebe chě mít jen svou lásku.
Deprese ničící jeho kůži,
na zápěstí šperky ve tvaru růži.
Nejhezčí děti co po světě chodí,
co ve svých slzách se brodí.

Emo Mikiny

1. května 2008 v 17:40 | Lívia |  Clothes

Emo Doplnky

1. května 2008 v 17:40 | Lívia |  Clothes

Emo Clothes

1. května 2008 v 17:40 | Lívia |  Clothes