Reportaz na TV Prima o Emo

23. dubna 2008 v 19:51 | Lívia
Pokud jste se včera večer dívali na zprávy tv prima určitě jste nemohli přehlednout reportáž o emo.Popravdě řečeno mě tahle reportáž hodně naštvala a rozhodila,už jenom když tam začali mluvit o jistých pravidlech emo stylu.Prý je 58 určených pravidel kterých se pokud chcete být emo musíte mermomocí držet. Co to jako má bejt?Ano tyto pravidla jsem taky viděla ale pokud si dobře pamatuju na jednom z takových těch těch blogech jako je třeba anti emo což je podle mě ubohost největší.
Vsadím se o co chcete že se inspirovali těma nemožnýma parodiálníma článkama o emo na netu což je ubohost nejvetší,nabádání k sebepoškozování?nebo k sebevraždám? koukám že televizi prima stačí slovo třináctileté pozerky o tom že emo je děsně in a jeho součástí je sebepoškozovánía hned to začnou rozhlašovat jako fakt, že pokud být chce být vaše dítě in počítejte s tím že součást tohoto stylu je i sebepoškozování ,což bylo řečeno v té reportáži.
Už dlouho mě něco tak nenasralo a neurazilo jako tohle a určitě nejsem jediná koho tahle odporná reportáž naštvala ale zároven zamrzela bo po tomhle výstupu v televizi se do nás budou navážet a spojovat nás s těma sračkama komerce ještě víc a to je to nejhorší protože podle tohohle nás lidi budou soudit a ne podle toho jak se vyadřujeme my.
pokud by steč si chtěli tu špínu poslechnou tak na tomhle odkazu:
http://www.prima-televize.cz/zpravodajstviasport/?460e=1610 jenom pak v pravo najedete na reportáž EMO STYL.Koukám že televize už nemá co do toho vysílání strkat že tam dávájí tyhle ubohý keci a výmysli,kterým vůbec nerozumí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Paci sa ti tento blog ?

Ano
Nie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama